Макенроу включи Опелка, Иснър и Кирьос в Отбора на света за "Лейвър Къп"
Американците Райли Опелка и Джон Иснър и австралиецът Ник Кириос ще играят в тбора на света по време на турнира по тенис "Лейвър Къп", съобщиха организаторите.
Триото се присъединява към канадците Денис Шаповалов и Феликс Оже-Алиасим и аржентинеца Диего Шварцман.
"Райли направи добра серия в Торонто миналата седмица и достигна до финала. Впечатли с представянето си", заяви капитанът на отбора на света Джон Макенроу.
През юли Иснър спечели турнира в Атланта и достигна до полуфиналите в Торонто.
"Да бъда в отбор с тези момчета е изключително забавно, защото обикновено ние сме противници. Ситуацията в турнира е различна и точно това е интересното. Ще се представим силно като един отбор. Участието във всичко това ще бъде нещо невероятно", заяви Джон Иснър.
"Лейвър Къп" ще се проведе в Бостън (САЩ) в периода 24-26 септември. Турнирът включва два тима - отбор на Европа и отбор на света. Всеки ден се играят по четири двубоя, един на двойки и три на сингъл.