Роналдо не бе достатъчен и Юве допусна нова грешка (видео)

Кристиано Роналдо отбеляза редовния си гол, но Ювентус завърши 1:1 при гостуването си на Верона. Португалската звезда откри резултата в 49-ата минута, но Антонин Барак изравни в 77-ата. За втори път този сезон тимът на Иван Юрич измъква точка от шампиона, след като и първият мач завърши при 1:1."Бианконерите" са трети и изостават на седем точки от лидера Интер. Това е поредното разочарование за отбора на Андреа Пирло през последните седмици след загубата от Наполи и тази от Порто в Шампионската лига. Верона е на девето място с актив от 35 точки.

Двубоят започна при вихрено темпо и положения и пред двете врата. Аарън Рамзи отправи първия удар. Уелският национал стреля от малък ъгъл, а топката отиде във външната страна на мрежата. Юве доминираше в началните минути, а Кристиано Роналдо бързо показа, че е на терена. Португалецът проби отдясно и стреля, топката се отклони и отиде в опасна близост до голлинията, но играч на гостите не стигна до нея, а защитата на Верона успя да я изчисти. 0:1 - Роналдо (49) 1:1 - Барак (77) СТАТИСТИКА КЛАСИРАНЕ