Община Антоново спечели работническия турнир по плажен футбол (видео)

Тимът на Община Антоново спечели турнира по плажен футбол, част от деветия спортен работнически фестивал, който се провежда в курорта „Албена”. Отборът изпревари в крайното класиране АЕЦ Козлодуй, а трети остана съставът на Община Шумен, който грабна и приза за феърплей.  Във финала отборът на Общиан Антоново успя да се наложи над АЕЦ Козлодуй с 4:3. От 20,30 часа пред спортната зала в комплекса ще бъдат наградени призьорите от деня.

Организатор на събитието е Българска Работническа Федерация "Труд, спорт и здраве" и под патронажа на министъра на спорта Свилен Нейков. Състезанията ще продължат до 12 юни, като голям принос за провеждането на инициативата има и почетния президент на работническата ни спортна федерация Костадин Пързулов.

ВИЖТЕ КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ ОТ ЗАВЪРШИЛИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ  ТУК!