Литекс се мъчи с последния във "В" група - накрая Стоичков пуска титулярите, за да бие

Литекс победи с 3:0 Хеброс (Харманли) в контролен мач, игран в три полувремена по 30 минути. Головете паднаха в последната част, когато наставникът на тима Христо Стоичков заложи на повечето си титуляри. Първо Николай Бодуров вкара за 1:0. Последва попадение на друг защитник - Петър Занев. Третият гол бе дело на новото бразилско попълнение Марсело Никасио. Кариоката се разписа за сефте с „оранжевия“ екип. Никасио имаше още възможности, но на три пъти изпусна сам срещу вратаря.През второто полувреме ловчанлии пропуснаха да открият. Тогава влезлият като резерва нападател Янаки Смирнов тресна гредата.Литекс първа част: Александров, Стр. Попов, И. Миланов, Николов, Божиков, Луис Наваро, Костадинов, Колев, Цветанов, Тодоров, Г. ИвановЛитекс втора част: Конов, Динчев, И. Миланов, Николов, Божиков, Руменов, Костадинов, Колев, Борисов, Смирнов, ЗдравчевЛитекс трета част: Пиргов, Бодуров, Жос, Итуа, Занев, Сандриньо, Цветков, Янев, Г. Миланов, Никасио, Ваюши