Литекс се мъчи с последния във "В" група - накрая Стоичков пуска титулярите, за да бие

Литекс победи с 3:0 Хеброс (Харманли) в контролен мач, игран в три полувремена по 30 минути. Головете паднаха в последната част, когато наставникът на тима Христо Стоичков заложи на повечето си титуляри. Първо Николай Бодуров вкара за 1:0. Последва попадение на друг защитник - Петър Занев. Третият гол бе дело на новото бразилско попълнение Марсело Никасио. Кариоката се разписа за сефте с „оранжевия“ екип. Никасио имаше още възможности, но на три пъти изпусна сам срещу вратаря.

През второто полувреме ловчанлии пропуснаха да открият. Тогава влезлият като резерва нападател Янаки Смирнов тресна гредата.

Литекс първа част: Александров, Стр. Попов, И. Миланов, Николов, Божиков, Луис Наваро, Костадинов, Колев, Цветанов, Тодоров, Г. Иванов

Литекс втора част: Конов, Динчев, И. Миланов, Николов, Божиков, Руменов, Костадинов, Колев, Борисов, Смирнов, Здравчев

Литекс трета част: Пиргов, Бодуров, Жос, Итуа, Занев, Сандриньо, Цветков, Янев, Г. Миланов, Никасио, Ваюши