Аматьорите от Тервел измъчиха Калиакра

Втородивизионният Калиакра победи в Каварна с 2:0 аматьорите от Тервел в предпоследна контролна среща. През първото полувреме наставникът на домакините Левент Аврамов заложи на играчите, на които ще разчита по време на шампионата и изцяло превъзхождаше съперника. Резултата откри централният нападател Иван Петков след точен удар в 25-ата минута. През втората част отборът от Североизточната "В" група изравни играта, но не успя да отбележи гол. Крайния резултат оформи Павлин Атанасов след асистенция на Милен Бонев в 76-ата минута на мача.Дебют в представителния състав на Калиакра направи 15-годишният Веселин Добрев, който през новия сезон е записан като трети вратар. Последната седма контрола на тима от Каварна ще се играе идната събота, когато отборът ще приеме Тунджа (Ямбол).