Томас Мюлер остана без думи след финала

Германският национал Томас Мюлер намираше трудно думи след финала в Шампионската лига, който неговият Байерн (Мюнхен) спечели след победа с 2:1 над сънародниците от Борусия (Дортмунд). "Трудно ми е да опиша чувствата ми. Побиват ме тръпки по цялото тяло и не ми се излизаше от терена. Виждате какво се случва, когато се раздаваш и играеш до последната минута. Аз лично съм изтощен. Минутите между изравнителния гол на Борусия и победния за нас бяха критични, защото и те можеха да спечелят мача. Дори се надявах да стигнем до продължения, защото смятах, че сме в по-добра физическа форма от тях. Но след това вкарахме гол и всичко стана чудесно за нас. Получи се невероятна приказка за Байерн. Бундеслигата беше фантастична, а сега най-накрая спечелихме отново и Шампионската лига. Няма значение какво ще се случи на финала за купата на Германия следващата събота. Сезонът беше луд", каза Мюлер.