Райков пропусна да се разпише в дебюта си за Том

Бившият футболист на Черно море Симеон Райков изигра първия си мач за Том. Крилото записа неофициален дебют в контролата срещу хърватския ФК Сплит, спечелена от Том с 2:1. Райков, който кара проби в руския тим, игра през второто полувреме и дори пропусна да се разпише в последните минути. Живко Миланов също игра едно полувреме за Том.Попаденията за руснаците отбелязаха Александър Черевко и Игор Портнягин от дузпа още преди почивката. Райков ще остане в лагера на Том в Турция още няколко дни и ще се опита да убеди треньорското ръководство, че може да е полезен на тима.Съставът на Том:първо полувреме: Арби Межиев, Денис Терентиев, Владимир Риков, Габриел Мурешан, Алексей Аравин, Павел Нехайчик, Александър Черевко, Кирил Панченко, Михаил Комков, Евгений Башкиров, Игор Портнягинвторо полувреме: Арби Межиев, Максим Бордачев, Корнел Салата, Живко Миланов, Ренат Сабитов, Адам Пинтер, Павел Игнатович, Симеон Райков, Никита Баженов, Иван Маркелов, Анзор Саная