Видима-Раковски прегази Ком

Видима-Раковски (Севлиево) разгроми с 5:1 гостуващия му Ком (Берковица) в среща от 9-ия кръг на Северозападна В група. Победата върна севлиевци на второто място в класирането. Хеттрик записа Альоша Илиев, а другите две попадения добави Йоан Петков. Именно той откри в 30-ата минута от фаул. При следващата атака рефера Румен Христов отсъди дузпа за нарушение срещу Альоша Илиев. Потърпевшият изпълни точно за 2:0. Той матира берковския страж Асен Стефанов и в 59-ата минута с прехвърлящ удар. Нисичкият нападател реализира за трети път в 75-ата минута, когато завърши прецизна комбинацията на съотборниците си. Веднага след това гостите вкараха за 4:1 чрез резервата Милен Гоцов. Крайното 5:1 фиксира Йоан Петков след като Стефан Гинчев му подаде пред празната врата. Въпреки тежкото поражение гостите заслужават адмирации, заради откритата си игра.