Легендата Рожерио Сени заби гол номер 120 (видео)

Легендарният бразилски вратар Рожерио Сени отбеляза гол номер 120 в своята славна кариера. 41-годишният страж откри от дузпа резултата при победа на Сао Пауло над Крузейро с 2:0. Това беше голямото дерби от 21-ия кръг на бразилското първенство, след който "трикольорите" скъсиха изоставането си от своя съперник на 4 точки и имат реални шансове да атакуват титлата.Сени се разписа в 36-ата минута, а след почивката Алан Кардек реализира втория гол за Сао Пауло.Бразилия, Серия "А" - 21-и кръг:Сао Пауло – Крузейро 2:01:0 Сени (36) д.2:0 Кардек (71)Фламенго  – Коринтианс 1:01:0 Уолъс (65)Интернасионал – Ботафого 2:01:0 Алекс (41)2:0 Саша (59)Байя – Фигейрензе 3:01:0 Киеза (18)2:0 Киеза (25)3:0 Бианкуки (84)