Левски категоричен шампион при набор 2003

Децата на Левски набор 2003 година станаха шампион на София по категоричен начин. Тимът на Красимир Петров спечели златните медали на в първенството на Футбол 7, след като завърши сезона без нито едно поражение.Първенството бе съставено от две групи по 13 отбора, където всеки играеше срещу всеки, a най-добрите шест от всяка сформираха финалните 12 тима, които да спорят за първото място.Младите "сини" футболисти първо спечелиха своята група от 13 отбора без поражение, след което сториха същото и във втората група с най-добрите отбори. Воденият от 33-годишния Петров състав завърши с 10 победи и едно равенство. Днес левскарите спечелиха с 4:1 последния си мач срещу Септември и с преднина от шест точки завършиха столичното първенство пред втория Славия и третия ЦСКА.