"Червеният" герой от дербито: Всеки знае на какво е способен Валери Божинов

Бранителят на ЦСКА Пламен Крачунов получи наградата за март за най-добър футболист в "А" група. Той подели отличието с полузащитника на Левски Владимир Гаджев. "Армейският" защитник се разписа за победата с 1:0 срещу "сините" в дербито на 15 март. Тогава той отбеляза единствения гол в 93-ата минута на срещата. "Надявам се да се получи спектакъл. Надявам се, ако може пак да победим, и да зарадваме "червената" част на България. Не ми тежи, че трябва да замествам Валентин Илиев. Той е сърцето и душата на отбора и ни липсва много. Вече съм в оптимална форма, все пак изиграх много мачове. Мисля, че използвах шанса си. Треньорът направи разбор след загубата от Локомотив (Пловдив), показа къде са ни грешките. Ние в съблекалнята не сме говорили. До някаква степен тази загуба ще ни помогне да стъпим на земята. Хубавото е, че се случи преди мача с Левски, а не срещу тях.  Всеки знае какво име е Валери Божинов, къде е играл и на какво е способен. Ако треньорът ми гласува доверие, се надявам, че ще се справя. Всеки от двата отбора имат своите силни страни. Който спечели единоборствата и се раздаде на терена, той ще спечели. Искам да призова феновете на ЦСКА да подкрепят отбора. Дай Боже, след мача отново да изживеем хубави моменти", каза Крачунов, след като получи наградата.СНИМКИ: ЕМОНА ЦОНЧЕВА, SPORTAL.BGГАЛЕРИЯ от награждаването - ТУК!!!