Ботошани не спира да бие, само единият българин игра

Сензационното представяне на Ботошани през последния месец продължава. Отборът, който преди това се беше закотвил сред изпадащите, записа четвърта поредна победа в румънското първенство и вече заема 9-о място в класирането. Снощи Ботошани разгроми с 5:1 гостуващия конкордия Чийана. Точни за победителите бяха камерунецът Майкъл Нгадеу-Нгаджуй, Габриел Васвари (2), Куентин Мартинус и Петре Ивановичи, а за Конкордия се разписа Мариан Кристеску. Радослав Димитров беше титуляр за Ботошани и игра цял мач. Вратарят Пламен Илиев пък отново остана на резервната скамейка. Ботошани има 26 точки и е отборът в най-добра форма в Румъния. Конкордия е на 12-о място със 17 точки.БОТОШАНИ - КОНКОРДИЯ ЧИАЙНА 5:1МИНУТА ПО МИНУТАСнимка: fcbotosani.ro