Божиков титуляр при победа на Касъмпаша, шокиращ провал за Галатасарай (видео)

Българският защитник Васил Божиков игра цял мач за Касъмпаша при победата с 2:1 над гостуващия Акхисар в 11-ия кръг на турското първенство. Бившият футболист на Литекс се представи на добро ниво и затвърди отличните впечатления, които оставя от началото на сезона. Неговият тим пропусна дузпа в 40-ата минута чрез Есекиел Скарионе, а малко по-късно Уго Родайега даде прендина на гостите. В 59-ата минута Скарионе се реваншира за неточния си удар от бялата точка и изравни. Успеха на домакините донесе Йонатан Дел Вале в 83-ата минута.В друга среща днес Галатасарай допусна драматична загуба от Ризеспор с 3:4. Истанбулският гранд водеше в резултата до последната минута, когато Умут Бюлут получи червен картон, а в оставащото време с голове на Леонард Квеуке и Дениз Када Ризеспор стигна до впечатляващ обрат.Загубата попречи на Галатасарай да излезе на върха в класирането с точка пред Бешикташ. Касъмпаша на Божиков е на 6-о място с 18 точки.КАСЪМПАША - АКХИСАР 2:10:1 Родайега (43)1:1 Скарионе (59)2:1 Дел Вале (83)МИНУТА ПО МИНУТА!