Монтана тушира Берое в калта на "Огоста" (видео)

Отборът на Монтана се наложи трудно над Берое с 1:0 в мач от 10-ия кръг на "А" група. Единственото попадение в срещата отбеляза Борислав Балджийски в 51-ата минута. Мачът се игра на мокър и кален терен. През първата част двата тима си размениха по няколко опасности, но чистите положения липсваха. Футболистите наблягаха на борбата и изританите напред топки, тъй като на този терен футбол трудно можеше да се играе.В 51-ата минута Берое създаде най-чистото положение в мача. Спас Делев имаше възможност да открие резултата, но ударът му с глава от 5-6 метра бе спасен от стража Христо Иванов.Две минути по-късно Борислав Балджийски наказа Берое за 1:0. Футболистът се възползва от оставено празно пространство, напредна мощно и изведе Атанас Илиев, който шутира без да се бави. Вратарят на гостите изби силния изстрел, но при добавката Балджийски опъна мрежата.В следващите минути Георги Божилов и Спас Делев се опитаха да върнат гостите в мача, но ударите им попаднаха право в обсега на Иванов.В 85-ата минута Владимир Мичев пропусна на реши двубоя, след като прати топката висока над напречната греда от чиста позиция.В даденото продължение Мичев пропусна сам срещу вратаря.Между двете ситуация Берое се опита да промени изхода на срещата, но мелетата, които възпитаниците на Петър Хубчев създадоха, не дадоха резултат.МОНТАНА - БЕРОЕ 1:01:0 Балджийски 53МИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ ТУК