Славия прати слаб Лудогорец в бокса (видео)

Отборът на Лудогорец отново зацикли в "А" група, след като не успя да победи гостуващия тим на Славия. Мачът от 7-ия кръг в елита завърши при резултат 1:1.Вирджил Мисиджан изведе българския шампион напред в 56-ата минута, а Антон Карачанаков изравни от фаул в 87-ата. Извън титулярите за "орлите" отново остана националът Владислав Стоянов.Лудогорец за пореден път не бе на добро равнище и допусна грешки в защита. В офанзивен план пък, с малко изключения, "орлите" бяха беззъби и разпиляни. От своя страна пък Славия продължи със стабилното си представяне от началото на сезона и търпеливо изчака своя шанс. Гостите рядко застрашаваха стража Борян, но за сметка на това пък играха доста организирано в дефанзивен план.Началото на срещата бе доста скучно. Инертната игра продължи до самия край на първата част и съвсем логично нямаше нито една опасност пред двамата вратари. Футболистите на Едуард Ераносян и Иван Колев на няколко пъти се пробваха на превземат противинковата врата с изстрели отдалеч, които не намериха целта.Играта на Лудогорец не вървеше. Домакините сътвориха смислена атака чак в 45-ата минута. Марселиньо центрира към Клаудио Кешеру, който стреля с глава, но Марио Кирев бе заел добра позиция и спаси.Секунди по-късно фалцов удар на Александър Василев профуча на сантиметри от страничния стълб.Славия можеше да се похвали с добро изпълнение на Антон Карачанаков от фаул, но за късмет на "орлите" топката не навести вратата на Милан Борян. "Белите" бяха беззъби в атака, но за сметка на това в защита играха компактно и подредено и не оставиха шанс на звездната селекция на шампионите.Втората част бе по-интересна. В 55-ата минута гол на Кешеру не бе зачетен заради засада.Вирджил Мисиджан изведе Лудогорец напред в 56-ата минута. Холандецът опъна мрежата с премерен удар покрай стража на гостите Кирев, след колективна грешка на двамата централни бранители.В 64-ата минута бомбен удар на Кишеру срещна горната греда. В 76-ата минута Вандерсон повтори упражнението, но с малката разлика, че нацели десния стълб.В 87-ата минута Антон Карачанаков изравни, след перфектно изпълнен пряк свободен удар.В самия край на срещата Андрей Препелица направи непростим пропуск. Румънецът бе оставен напълно непокрит, но не уцели вратата от няколко метра и лиши своя тим от трите точки.ЛУДОГОРЕЦ - СЛАВИЯ 1:11:0 Мисиджан 561:1 Карачанаков 87МИНУТА ПО МИНУТА