Нефтохимик надигра Поморие

Нефтохимик победи ОФК Поморие с 2:0 в контролна среща, която се игра на стадиона в Българово, съобщава neftochimic.com. Двубоят беше изгледан на живо от финансовия благодетел Павел Бошнаков, кмета на Поморие Иван Алексиев, футболния мениджър Милен Георгиев, Георги Чиликов, Светослав Тодоров и наставника на Созопол Румен Димов.„Шейховете” започнаха ударно и откриха пет минути след първия съдийски сигнал с гол на Любомир Любенов. В 10-ата минута Симеон Мечев засече центриране от корнер, но стражът на гостите отрази удара му.След почивката Радостин Кишишев направи множество смени, като даде шанс за изява на всичките си футболисти. В 66-ата минута Иван Цачев получи пас в наказателното поле на Поморие и оформи крайното 2:0. Заради горещото време двубоят на няколко пъти бе прекъсван с почивки за вода.