Локомотив (Горна Оряховица) и Верея не се победиха

Отборите на Верея и Локомотив (Горна Оряховица) завършиха наравно 2:2 в двубой от "Б" група игран в Стара Загора. Гостите могат да съжаляват, защото допуснаха ново равенство. "Железничарите" водеха с 2:0 до средата на второто полувреме. Милен Желев откри резултата в 8-ата минута, а в началото на второто полувреме тунизиецът Суда вкара второто попадение.
От Локомотив бяха сигурни в трите точки и темпото спадна. Старозагорци стигнаха до равенството с два бързи гола в 65-ата и 70-ата минута.
След това домакините бавеха играта и чакаха последния сигнал на съдията, а гостите не направиха нищо опасно до края на мача.
 След този кръг "червено-белите" продължават да са трети във временното класиране като разликата с втория Поморие остава 6 точки.

ФК ВЕРЕЯ: Вълков, Тенев, Ж. Желев (к), Ганев, Пидев, Винков, Яшар, Митев (62 А. Костов), Сукуна (70 В. Иванов), Илиев (46 Личев), М. Костов Треньор Владислав Януш ЛОКОМОТИВ ГО: Колев (к), Харизанов, Иванов, Димитров, Суда (76 Кънев), Фиданин, Мечев (68 Михайлов), Апостолов (89 Байдаков), М. Желев, Кочански, Алексиев Треньор Александър ТомашСавина Стоянова