Хетафе продължава за затъва със страшна сила след тежко поражение от Лас Палмас

Отборът на Хетафе продължава да затъва със страшна сила в Примера дивисион. Тази вечер мадридчани записаха 7-ма поредна загуба на сметката си в гостуването на Лас Палмас от междинния 27-ми кръг. Домакините на "Гран Канария" се наложиха с категоричното 4:0 и нанесоха поредния сериозен шамар на своя съперник.Вилиан Жозе даде преднина на Лас Палмас в 7-ата минута, а Жонатан Виера от дузпа удвои в 28-ата минута. След това Тана Домингес довърши гостите с още два гола в 49-ата и 84-ата минута за крайното 4:0.Хетафе пък завърши мача в намален състав, след като Алваро Перейра си изкара втори жълт и червен картон в 66-ата минута.С тази победа Лас Палмас излезе на 15-ото място в класирането с 27 точки. Хетафе пък е все по-близо до изпадащите, като заема 17-ото място с 26 точки.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕ