Теодор Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо за студенти

Теодор Георгиев - Спортен талант на "Еврофутбол", спечели бронзов медал от Европейското първенство по таекуондо за студенти, което се проведе в Риека, Хърватия. Дупничанинът, който бе поставен под №2 в ранглистата, започна директно от втория кръг, където победи представител на Словакия със златна точка след равенство в редовното време. На 1/4-финалите Теодор надигра безапелационно австриец с 12:5, а на полуфинала загуби от черногорец с 3:5 и така не успя да се намеси в битката за златния медал. Това е пореден успех на 25-годишния спортист, който тази година има сребро от турнир в Австрия клас G1. Медийни партньори са: сайтовете sportal.bg, dir.bg, gong.bg, viasport.bg, bgathletic.com, ngobg.info, actualno.com, sportlive.bg, winner.bg, вестниците „Еврофутбол“ и „Марица“, агенция КРОСС, телевизиите ТВ7, News7 и Канал 3, както и радиата Дарик и БНР.Програма "Спортни таланти" е част от мащабния социален проект на "Еврофутбол" – "Печелиш и помагаш", който стартира през 2007 г. До момента чрез него са реализирани 20 кампании, насочени към различни проблемни сфери от нашия живот.