Септември (София) победи Пирин в контрола

Септември (София) победи с 1:0 Пирин (Благоевград) в контролна среща, която се игра на градския стадион в Разлог. Единственото попадение падна в 53-ата минута, когато след центриране на Кирил Николов Юлиян Попев си отбеляза автогол.През първото полувреме гол на Борис Галчев с глава бе отменен поради засада. Собственикът на Септември Румен Чандъров за пръв път от старта на подготовката изгледа на живо контрола на отбора.С този мач за футболистите на Христо Арангелов лагерът в Разлог свърши и те се прибират към София. Пирин в петък от 11.00 часа ще играе отново на този стадион контрола, но срещу Ботев (Враца). След това играчите водени от Милен Радуканов се прибират в Благоевград.За първи път и собственикът на Септември Румен Чандъров изгледа контрола на отбора си през лятната подготовка. Той бе в компанията на легендата на Пирин Петър Михтарски.Милчо Максимов