Юношите на ЦСКА-София завъртяха реми с Чавдар (Етрополе)

Футболистите на ЦСКА-София, родени през 2002 година, завършиха наравно 1:1 като гост на Чавдар (Етрополе). "Червените" излязоха напред в резултата в 25-тата минута, когото точен бе капитанът Емил Ценов. Домакините възстановиха равенството в началото на второто полувреме. До края на срещата червените не спряха да атакуват и да търсят победата.

Момчетата на Добромир Митов пропуснаха няколко добри положения за втори гол, а в последните минути на мача удариха и греда. Така ЦСКА-София не успя да се наложи над съперника си за втори път през сезона, след като в първия мач през есента го разгроми с 6:0. В следващия кръг ЦСКА-София U15 е домакин на Септември U15. Двубоят е в събота (8 април) от 11:00 часа на втори терен на комплекс "Царско село".

Чавдар (Етрополе) U15- ЦСКА-София U15 1:1

Състав на ЦСКА-София: Майкъл Георгиер (в), Любомир Митков,  Александър Иванов, Георги Юруков, Иван Иванов, Мартин Аврамов, Емил Ценов (к), Марио Николов, Димитър Михайлов, Кристиян Атанасов, Радостин Стоилов

Резерви: Илия Шаламанов (в), Марио Попов, Георги Тафраджиев, Михаил Ганев, Михаил АнгеловСтарши треньор: Добромир Митов

Снимка: cska.bg