ЦСКА 1948 и Балкан (Ботевград) не се победиха

Отборите от Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 и Балкан (Ботевград) завършиха 1:1 в контрола, която се игра на стадиона в Герман. Милен Иванов откри резултата за "червените" в 39-ата минута, след като засече центриране отдясно. Малко по-късно "зелените" имаха претенции за дузпа, но такава не бе отсъдена.През второто полувреме няколко съдийски решения изнервиха футболистите на двата отбора и играта започна да става все по-груба.В 86-та минута дошлият от Раднички Ниш на проби 19-годишен сърбин Никола Петкович изпълни пряк свободен удар, вратарят на столичани Сайков изби топката в гредата, а Денис Мартинов бе точен при добавката за крайното 1:1.Равенството е второ поредно за тима воден от Валентин Илиев, който преди няколко дни завърши 1:1 с Академик (Свищов). Двубоят със студентите също се игра в Герман. Контролата бе последна за Балкан, докато "червените" имат още една проверка срещу Миньор (Перник).Мачът ще се играе в Перник, където домакините ще представят отбора си, който също ще гони промоция за Втора лига.

ЦСКА 1948: Сайков, Пидев, Кирил Котев, Герман Петров, Давид Стоянов, Милен Иванов, Васев, Радослав Димитров, Георги Младенов, Цветков, Костадин Хазуров

Балкан: Емил Петров, Георги Влайчовски, Кристиян Цеков, Цветослав Ботев, Васислав Димитров, Симон Николов, Ивелин Данчев, Иван Мартинов, Ивайло Бояджиев, Ивайло Цветанов, Ивайло Златев.