Локо (Сф) се измъчи с Марица

Отборът на Локомотив (София) постигна много трудна победа над Марица (Пловдив) в мач от 20-ия кръг на Втора лига. "Железничарите" се наложиха с 4:2 над пловдивчани на своя стадион, но въобще не задоволиха с играта си. Тимът на Младен Додич имаше проблеми след поражението с 0:4, като имаше двама наказани играчи, а в 8-ата минута Джунейт Яшар прехвърли излезлия напред Андрея Ефремов. Пет минути по-късно Александър Александров изравни с глава, а голмайсторът Илия Димитров донесе пълен обрат в 22-ата минута.Добрата игра на Марица продължи и бившият национал Йордан Христов изравни в 34-ата минута. Късметът обаче беше на страната на домакините, които при следващата атака си върнаха предимството. Този път точен беше Александър Горанов.През второто полувреме Николай Цветков-Демона оформи крайния резултат в 55-ата минута.Локомотив остана на трето място с 38 точки, докато Марица е на десето място с 25 точки.ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - МАРИЦА (ПЛОВДИВ) 4:20:1 Яшар (8)1:1 Александров (13)2:1 Димитров (22)2:2 Христов (34)3:2 Горанов (35)4:2 Цветков (55)КЛАСИРАНЕВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛОКОМОТИВВСИЧКИ МАЧОВЕ НА МАРИЦА