Нюрнберг и Майнц си вкараха прекрасни голове

Отборите на Нюрнберг и Майнц 05 завършиха 1:1 в среща от втория кръг на германското първенство. Матета и Ишак вкараха два великолепни гола, с които двата тима спечелиха по точка. За Нюрнберг не игра закупеният вчера от Лудогорец Върджил Мисиджан, чийто документи още не са готови.
Домакините излязоха мобилизирани за втората част и бързо стигнаха до изравняване. В 48-ата топката беше центрирана от корнер, Хано Беренс се размина с кълното, то стигна до Микаел Ишак, който се разписа с бомбен удар от 13 метра. Ишак вкара с мощен удар под гредата и зарадва феновете в Нюрнберг. В края на срещата франките изпуснаха да вземат победата, като пропуски направиха Беренс (80) и Юя Кубо (88). СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА ПО МИНУТА КЛАСИРАНЕ