Легенда на Интер посъветва Ханданович да отиде на очен лекар

Легендата на Интер Сандро Мацола посъветва стража на “нерадзурите” Самир Ханданович да отиде на очен лекар след равенството с Торино късно снощи. Словенският вратар допусна фрапантна грешка за първия гол на “биковете”, който подейства мотивиращо на гостите. Впоследствие Торино успя да заличи пасива си от два гола, завършвайки наравно 2:2 с Интер. Грешката на Ханданович дойде в 56-ата минута, когато Андреа Белоти получи добър пас в дълбочина от Яго Фалке, който свари неподготвена защитата на Интер. Последва доста неразчетена намеса на Самир Ханданович, който остави вратата си опразнена, а за Белоти бе лесно да овладее и да насочи топката в мрежата.

“Ханданович? Бих го посъветвал да отиде на очен лекар, за да разберем дали вижда добре. Трябва да поработи върху психиката си и да бъде внимателен през всички 90 минути”, коментира Мацола за RMC Sport.