Брилянтно воле на Десподов и съдията спасиха ЦСКА-София срещу Лудогорец (видео+галерия)

ЦСКА-София и Лудогорец завършиха 1:1 в дербито на 18-ия кръг в Първа лига, което се игра пред около 7000 зрители на стадион "Българска армия". Клаудиу Кешерю откри резултата в 29-ата минута, а Кирил Десподов изравни с брилянтно воле в 67-ата минута.И този мач не мина без груби съдийски грешки, които ощетиха сериозно разградчани. Николай Йорданов подмина много спорно положение за дузпа в 49-ата минута за нарушение на Чорбаджийски срещу Кешерю, когато резултатът бе 1:0 в полза на орлите. В 66-ата минута, при 1:1, не изгони Малинов с директен червен картон за изключително груб фаул срещу Натанаел. Преди това спести още два жълти картона на халфа на червените за нарушения срещу Марселиньо.Секунди след тази ситуация спести втори жълт картон и на Рубен Пинто. Ел Маестро се усети, че футболистът му ще бъде изгонен при следваща интервенция и го смени.В 89-ата минута реферът показа заслужен втори жълт картон на Сисиньо за фаул срещу Десподов. Преди това обаче, още в началото на срещата, той декорира бразилеца, който отне чисто топката от Десподов и не трябваше да отсъди дори нарушение.@@@