Героят за Косово: Точката срещу България може и да е разочароваща, но важна

Героят за Косово от мача с България снощи- Арбър Зенели обеща, че тимът му няма да повтори пропуските срещу нашите и срещу Черна гора ще се поздравят с победа. Косово и България завършиха 1:1 снощи, като за нашите национали това е втора точка.И той както и капитанът Хекуран Крюезиу смята, че националният отбор на Косово е изиграл по-слабо първо полувреме и по-силно второ."Причината е, че не влязохме както трябва в мача. Всички футболисти преди срещата бяха заредени с желязна мотивация. Може би прегоряхме, но определено не беше нашият мач. В много ситуации се подхлъзнахме точно преди последния пас или преди удара и определено не бяхме късметлии, разказа Зенели, който иначе е футболист на Реймс (Франция). За него снощното попадение беше 7-о в 16 мача за новата балканска страна."През първото полувреме не бяхме този отбор, който реално сме. Освободихме прекалено много пространства и пострадахме при един ъглов удар. През втората част бяхме по-добре, а аз също няма от какво да се оплача- винаги когато получавах топката, имах добри възможности или да стрелям, или да комбинирам."За да се надяваме на успех трябваше да движим топката по-бързо и през втората част го направихме. Това е ключът за всеки успех- бързата работа с топка и бързото движение. Точката с България може и да е разочароващ изход, но е важна. Ще се опитаме да спечелим обаче победа срещу Черна гора през юни, обясни Зенели, който беше определен от местните журналисти за най-добър в техния отбор.