Динамо Загреб и Шахтьор Донецк не се победиха в страшна драма на “Максимир” (видео)

В истински трилър с шест гола и два червени картона се превърна двубоят от група С на Шампионската лига между Динамо Загреб и Шахтьор Донецк, който се изигра пред рекордна публика на стадион “Максимир” в хърватската столица.
Срещата завърши 3:3, като четири от попаденията бяха отбелязани след 83-ата минута и в добавеното време. Така двата отбора имат по 5 точки и ще спорят до последно за второто място в групата. В другия мач тази вечер Манчестър Сити си направи интересна визитата на Аталанта в Бергамо, като не успя да победи - 1:1, и така не успя да си осигури и математически класирането за 1/8-финалите. Алан Патрик даде аванс на Шахтьор в 13-ата минута. Домакините изравниха в 25-ата чрез Петкович. В 41-ата домакините претендираха за дузпа, но реферът Феликс Брих не се поддаде. @@@