ЦСКА 1948 първи след труден успех над Спартак (Варна), Гущеров пропусна дузпа

Отборът на ЦСКА 1948 отново излезе първи в класирането на Втора лига. "Червените" надвиха с 1:0 Спартак (Варна) в Балчик и се изравниха по точки със Септември (София). Тимът на Йордан Юруков обаче е с мач повече спрямо момчетата на Милен Радуканов. Точен в мрежата на "соколите" беше Даниел Младенов, който се разписа в 17-ата минута.

Крилото се оказа най-съобразителен при разбъркване пред вратата на Христиан Славов. Столичани владееха инициативата през цялото време, но лошият терен им попречи в организирането на опасни атаки. В последната минута голмайсторът на ЦСКА 1948 Андон Гущеров можеше да направи 2:0, но нападателят пропусна дузпа.