Чочев си тръгна с точка от Рим, Лацио пак не би

Отборът на Палермо с Ивайло Чочев в състава си взе точка при гостуването си на Лацио. Двубоят на "Олимпико" завърши 1:1, а българският национал изигра пълни 90 минути и бе сред най-дейните от своите в средата на терена. Бившата звезда на ЦСКА продължава да търси своя първи гол от началото на сезона в Серия "А". Гостите от Сицилия откриха резултата в 21-ата минута чрез бранителя Едоардо Голданига, който се разписа отблизо.

В началото на второто полувреме реферът Доменико Чели отмени гол на "орлите" заради нарушение в наказателното поле. В 69-ата минута резервата на домакините Антонио Кандрева влезе в ролята на Андреас Бреме отпреди 25 години и с премерен до сантиметри удар в долния десен ъгъл опъна мрежата и донесе равенството.