Възходът на Сасуоло продължава

Възходът на Сасуоло в Серия "А" продължава и в 13-ия кръг. Днес зелено-черните надиграха у дома тима на Верона с 2:1 и така вече седем поредни мача нямат поражение на сметката си. Домакините трябваше да направят обрат в мача, но успяха да се справят и да вземат ценни три точки.

Веронци първи откриха резултата в двубоя още в 7-ата минута с попадение на Вангелис Морас. През втората част обаче Сасуоло вдигна оборотите и в 50-ата минута Никола Сансоне изравни, а в 77-ата минута Слити Тайдер донесе успеха на своя тим за крайното 2:1.

Така Сасуоло се изкачи до 9-ото място в класирането с актив от 18 точки. Верона пък вече седем поредни срещи няма успех в актива си и с 14 точки се намира на 13-ото място в таблицата.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!