Мечтите на Хърватия и Албания за участие в елиминациите минават през задължителни победи срещу солидните отбори на Италия и Испания

Турция с първа победа

Отборът на Турция записа първа победа в кампанията за Евро 2016. Комшиите спечелиха домакинството си на Казахстан с 3:1. Първите две попадения бяха дело на нападателя на Галатасарай Бурак Йълмаз. Той бе точен в 26-ата и 29-ата минута, като първият му гол падна от дузпа. В 82-ата минута Сърдар Азис направи 3:0, а в последните минути Смаков от дузпа оформи крайния резултат.

По този начин съставът на Фатих Терим взе първи успех в квалификационната борба и вече има 4 точки от 4 срещи, което обаче оставя бронзовите медалисти от Мондиал 2002 на четвъртото място в подреждането.

МИНУТА ПО МИНУТА!

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!