Бордо се разправи с Тулуза и е на 1/8-финал за Купата на Лигата

Отборът на Бордо записа убедителна победа с 3:1 над Тулуза като гост в срещата между двата тима от 1/16-финалите за Купата на Лигата във Франция. "Жирондинците" не оставиха никакъв шанс на своя съперник и с попадения на Никола Палоа в 17-ата, Диего Контенто в 25-ата и Шейх Диабате в 68-ата минута стигнаха до успеха. Почетното попадение за домакините пък бе дело на Жан-Даниел Акпа Акпро в 84-ата минута.

Междувременно в друг мач от тази фаза на турнира тимът на Аячо поднесе малка изненада като отстрани Монпелие с успех с 1:0 като гост. единственият гол в мача вкара Мадри в 44-ата минута, но той се оказа безценен за гостите, които продължават в следващия етап.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!