Сан Антонио Спърс ще заложи на екипи с камуфлажна окраска, които ще бъдат използвани като трети вариант за баскетболистите на Грег Попович през новия сезон. Както е известно традиционните цветове на "шпорите" са бяло и черно.
От ръководството на тима обявиха пред медиите, че с този свой ход искат да засвидетелстват уважението си към всички настоящи и бивши военнослужещи от американските въоржени сили.
Феновете ще видят новите екипи за първи път на 13 ноември пр идомакинството срещу Уошингтън Уизърдс. На 28 февруари 2014 година Спърс отново ще играят с въпросните екипи по време на тематична вечер, посветена на военните.
В САЩ Сан Антонио често е наричан "Военния град" - близо 300 000 настоящи и бивши военнослужещи живеят в района.
Спърс залагат на камуфлажни екипи за новия сезон