Вход / Регистрирай се

Левски и Стяуа най-накрая договориха час на контролата си

Левски и Стяуа най-накрая договориха час на контролата си

Левски ще се изправи срещу румънския гранд Стяуа в неделя от 19,00 часа в една от най-интересните проверки на "сините" по време на лагера на тима в турския курорт Анталия. Това стана ясно след последна договорка между шефовете на двата клуба. Срещата ще се играе на официалния терен на хотел "Миракъл", в който Левски е отседнал за подготвителния си лагер на турска земя. Той се намира на 4-5 километра от хотелската част. До въпросният компромисен час се стигна, след като Стяуа настояваше двубоят да се играе от 20,00 часа местно време, докато Левски имаше желание срещата да е от 18,00.

Както е известно преди няколко дни направи една тренировка на официалния терен на своя хотел, след която треньорското ръководство начело с Николай Костов изрази задоволството си от състоянието на игрището.

Проверката ще бъде трета за столичани в Турция и общо четвърта за 2012 година. Преди това  Левски победи с 9:0 Агия Напа в Кипър, а в Анталия завърши наравно 1:1 с Рубин (Казан) и вчера отстъпи с 1:2 от украинския СК Таврия.

ВЛАДИМИР СТОЯНОВ, специален пратеник на Sportal.bg в Турция!

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички