Вход / Регистрирай се

Официално: G2 привлече снайпериста r1nkle

Официално: G2 привлече снайпериста r1nkle

Отборът на G2 по Counter-Strike официално представи Артьом "r1nkle" Мороз като новия снайперист на отбора.

Украинецът пристига от Ninjas in Pyjamas и заменя преместения на пейката Алваро "SunPayus" Гарсия.

r1nkle ще дебютира за G2 на BLAST Bounty Season 2 през юли, а след това тимът ще участва и на Световното по електронни спортове в Париж.

Снимка: G2

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от eSports

Виж всички