Отборът на G2 по Counter-Strike официално представи Артьом "r1nkle" Мороз като новия снайперист на отбора.
Украинецът пристига от Ninjas in Pyjamas и заменя преместения на пейката Алваро "SunPayus" Гарсия.
r1nkle ще дебютира за G2 на BLAST Bounty Season 2 през юли, а след това тимът ще участва и на Световното по електронни спортове в Париж.
Снимка: G2