Треньорът на Миньор: Създадохме доста опасности

Старши треньорът на Миньор (Перник) - Христо Господинов, заяви, че неговите футболисти са доминирали в мача срещу тима на Спортист (Своге) от 9-ия кръг на родната лига. Мачът завърши при равенство 1:1, като “чуковете” поведоха в 40-ата минута, когато се разписа Димитър Симеонов, а 5 минути преди края Алпай Рамадан изравни за “шоколадите”.

"Бих разделил този мач на две. През първото полувреме доминацията беше от страна на нашия отбор. Създадохме доста опасности, контролът на топката беше в нас", коментира наставникът на пернишкия тим Христо Господинов.

По думите му, тежките атмосферни условия и наводнен терен не са позволили тимът да разгърне потенциала си при създадените ситуации.