Миньор пречупи Ловеч и се върна на победния път

Миньор (Перник) се върна на победния път, след като се наложи над Ловеч у дома с 2:0 в среща от седмия кръг на Втора лига. "Чуковете" отбелязаха по едно попадение през двете полувремена, а това се оказа достатъчно за спечелването на трите точки.

Димитър Стоименов откри резултата още преди да бяха изминали 120 секунди от началото на двубоя, а резервата Марио Дадаков (52') сложи точка на спора в началото на втората част.

Резултатите от седмия кръг Втора лига

С днешния успех Миньор събра 13 точки в своя актив и се изкачи до петото място във временното класиране, докато ловчалии остават на 13-ата позиция със своите 7 пункта.

В следващия кръг перничани гостуват на Добруджа, а за възпитаниците на Живко Желев предстои домакинство на Беласица.