Лудогорец взе ценна победа срещу Славия в София след страхотен гол на Рик - на живо с най-интересните мнения след двубоя

Вихрен отнесе дубъла на Пирин (Благоевград), който още няма вкаран гол

Вихрен (Сандански) победи дубъла на Пирин (Благоевград) с 3:0 и записа трета поредна победа в Югозападна Трета лига. Срещата бе от четвъртия кръг на първенството. Това бе и четвърта поредна загуба за малките орлета, които нямат и отбелязан гол след четири кръга.

"Зелено-белите" поведоха в 33-ата минута с дебютен гол на Марио Евтимов. Само три минути по-късно резултатът стана 2:0, след ново попадение на Евтимов. Той за първи път започна като титуляр, докато Методи Костов остана сред резервите. Крайното 3:0 оформи Руслан Иванов в 64-ата минута. В следващия кръг Вихрен гостува на дубъла на Левски, а Пирин II приема Банско.