Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Ботев (Ихтиман) и Септември II (София) пред погледа на Валери Божинов, Дъстли Мюлдер, Адалберт Зафиров

1:1 завърши приятелска среща между Ботев (Ихтиман) и Септември II (София). На трибуните бяха Валери Божинов, бившия играч на Левски - Дъстли Мюлдер, Адалберт Зафиров и други футболни капацитети. В 27-ата минута именно сина на Дъстли Мюлдер – Су откри резултата за столичани след контраатака и неразбирателство между вратаря и защитата на Ботев. Десетина минути след почивката, Борислав Балджийски шутира, стража на Септември изби, но Мартин Иванов насочи топката в мрежата му за окончателното 1:1. Футболистите на Ботев пропиляха още доста попадения. Три пъти не успя Василийе Милованович, а два пропуска направи Балджийски.

Снимка: ФК Ботев Ихтиман – фейсбук