Писателят Иво Иванов с прогнози за победителя на Евро 2024 и ролята на Везенков в Торонто Раптърс

Драма с дузпи в Хасково! Локомотив (Стара Загора) елиминира Нефтохимик (Бургас) в бараж за Трета лига

В Хасково, Локомотив (Стара Загора) победи Нефтохимик (Бургас) с 4:3 след изпълнения на дузпи в първи квалификационен мач за изкачване в Югоизточната Трета лига. 90-те минути завършиха 1:1.

Бургазлии откриха резултата след контраатака, завършена с гол десетина минути преди края. След колебливо първо полувреме, „железничарите“ излязоха преобразени след почивката и настойчиво търсиха изравняване. Добраха се до него в последната минута на продълженията. Така спора трябваше да се реши след изпълнения на дузпи. Веселин Пенев, Кольо Чахов и Николай Христов вкараха за Локомотив. Съотборниците им Цветан Чахов и Боян Пенев пропуснаха съответно третия и петия удари. Старозагорският вратар пък спаси последните три дузпи на бургазлии.

Снимка: ФК Локомотив Стара Загора – фейсбук

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!