Саяна излъга Родопа

Саяна (Хасково) спечели в Смолян с 1:0 над Родопа. Срещата е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Първата възможност за гол се откри пред Михаел Кисьов, но хасковския вратар се справи. Красимир Илиев изведе Христо Стоянов и той реализира единственото попадение, четвърт час след началото.

Голмайсторът и Елмир Мустански от домакините се спречкаха и съдията ги отстрани с червени картони в 22-ата минута. В 27-ата минута отсъди дузпа и вратаря на Саяна спаси удара от бялата точка на Кисьов. Напрежението се запази до края на първата част. След това обстановката се нормализира и мача се доигра.