Голове и напрежение в Смолян, победител няма

2:2 приключиха в Смолян, местния Родопа и едноименния тим на Созопол. Срещата е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана двуостър мач с критични моменти и пред двете врати. Капитанът на домакините Теодор Стефанов откри резултата от фаул, половин час след началото. Попадението остана единствено в следващите 40 минути. В 70-ата съдията отсъди дузпа за смолянския тим за нарушение срещу Михаел Кисьов.

Гостите протестираха в следващите 5 минути. Реферът вдигна жълт картон на играча им Галин Димов. Той обаче продължи да търси обяснение от арбитъра, който пък го отстрани с червен картон. Кисьов вкара дузпата за 2:0. Само след 180 секунди Борислав Трендафилов реализира за Созопол. Тодор Петков фиксира окончателното 2:2 в 87-ата минута. Той пък беше отстранен в последните секунди заради втори жълт, с червен картон.

Снимка: ФК Родопа Смолян – фейсбук

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!