Банско записа първа победа от девет мача насам

Отборът на Банско се завърна към победите след успех с 3:1 над Оборище (Панагюрище). Това стана в среща от 34-ия кръг на Югозападната Трета лига, която се игра на стадион “Свети Петър” в курортния град. Това бе първа победа за "козлите" под ръководството на новия наставник Борислав Хазуров и първа от 9 мача насам, ако не се брои служебната победа над Чавдар Етрополе.

Опитният Йордан Лечов откри за домакините, а Иво Иванов изравни за панагюрци и полувремето завърши при този резултата. След почивката Георги Фикийн и Жоро Рошков вкараха съответно второто и третото попадение за домакините и оформиха крайния резултат.

Георги Кременлиев от състава на Оборище получи втори жълт картон от рефера Иво Андреев в продължението на мача и панагюрци завършиха двубоя с човек по-малко.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!