Ботев (Ихтиман) пропусна да разгроми Пирин (Разлог)

Ботев (Ихтиман) надигра у дома Пирин (Разлог) с 4:2. Срещата е от 34-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това беше най-малкото с което се отърваха гостите. Поне още толкова голове пропиляха домакините. Василийе Милованович им даде преднина в 20-ата минута. В 32-ата Мартин Иванов удвои.

Още възможности създадоха и пропуснаха футболистите на Ботев до почивката. Атанас Чепилов върна интригата с попадение в 37-ата минута – 2:1. Крис Андонов вкара третия гол във вратата на Пирин. Джейхан Зайденов намали на 3:2 в 65-ата минута. В 72-ата обаче Милованович се разписа за втори път. След това натиска продължи, заредиха се още положения, като само влезлия като резерва Борислав Балджийски се размина с гола на три пъти. Богомил Христов пък не вкара дузпа в 60-ата минута.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!