Иван Гешев: На почивката трябваше да повишим тон в съблекалнята

Старши треньорът на Септември Иван Гешев остана доволен от победата на своя отбор срещу Марица с 2:0. Столичани отбелязаха и двете попадения през второто полувреме, а наставникът призна, че на почивката се е наложило да повиши тон в съблекалнята.

"Ключовият момент беше второто полувреме. През първата част не пресирахме, не бяхме агресивни. Променихме някои неща и в началото на второто полувреме беше разковничето за развитието на мача.

Септември удари Марица с гол от приказките, под краката на "пиратите" пари все повече

Трябваше да повишим тон в съблекалнята, за да променим нещо. Имаме самочувствие, че сме добър отбор и не може да чакаме нещо да се случи.

Беше важно да победим днес. Хубави голове, можеше да отбележим още. Няма как да не сме доволни.

Няма мач, който да ни е лек, включително и този днес. Следваме пътя си и чакаме мача с Дунав с надежда да победим", каза Гешев.

Снимки: Startphoto