Левски (Карлово) и ФК Ямбол си поделиха по точка

2:2 приключиха в Карлово, местния Левски и едноименния тим на Ямбол. Срещата е от 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Изключително силно първо полувреме за гостите. Селекцията на Ангел Червенков вкара два гола за кратко. Александър Андонов откри в 27-ата минута. В 32-ата пък Янаки Панайотов удвои. Още положения създадоха и пропиляха футболистите от Ямбол. Вихрено начало на втората част за левскарите.

Пламен Крислов вкара за 1:2 в 57-ата минута. След 180 секунди Пламен Колев изравни. После настана равновесие. Адмирации за двата вратари, които излязоха с чест от критични моменти пред мрежите им.