Светослав Петров: Ще играем до последния мач

Старши треньорът на Етър Светослав Петров сподели първите си впечатления след тежката загуба с 0:3 от Хебър в мач от 28-ия кръг на efbet Лига.

Фурор на Марк-Емилио Папазов! Хебър писа тройка на Етър

"Мисля, че първото полувреме имахме ситуации, в които последният пас можеше да ни създаде положения за гол. Не мисля, че докато бяхме 11 на 11 Хебър са имали кой знае колко положения. Съжалявам. През второто полувреме можеше да отбележим гол. Разочарован съм. Идеята ни беше да усилим с хората, които влязоха. Ще кажа неща, за които ще съжалявам повече.

Ако играем, както играхме второто полувреме срещу Арда, имаме шанс. Мисля, че играхме добре през първото полувреме. Няма да позволя на никой да се отпусне. Ще играем до последния мач", заяви Петров.