Ел Маестро за виковете "оставка": Не ми е на нивото да коментирам

Старши треньорът на ЦСКА - София Нестор Ел Маестро даде мнението си след поражението с 1:2 от Локомотив (Пловдив). Сърбинът с британски паспорт отказа да дава задълбочен коментар относно виковете "оставка", които се чуха още в 36-ата минута на мача.

Локо (Пд) "размаза" ЦСКА - София като гост

"Виковете на феновете? Няма да коментирам, не ми е на нивото да коментирам това. Изиграхме един много лош мач очевидно, през първото полувреме не можах да позная отбора си, второто полувреме имаше промяна, но само като желание, а не като качество. Сега не е моментът да бъде негативни, защото във футбола времето е много кратко - сега е моментът да победим Левски в неделя и от части да си върнем за представянето днес.

24 ЦСКА - София 1:2 Локомотив (Пловдив)

Нямаме време да правим радикални промени. Допуснахме нехарактерни грешки, които ни струваха скъпо - и в двете фази на играта. Смятам, че такива грешки не можем да допуснем в неделя и няма да допуснем.

Томаш: Искам всеки път да се опитваме така да играем

Лудогорец - Левски? Трябва да гледаме нас, не е моментът да се фокусираме в другите отбори. Ще гледаме мача, естествено, но от гледна точка на това да анализираме нашия следващ съперник. Дали аз ще водя отбора в неделя? Много съм мотивиран да си върша работата, както винаги, много съм щастлив да бъда тук. Извинявам се за представянето днес и ще дам най-доброто от себе си в неделя. Моята работа е да вложа всички знания и всичката ми енергия и ще продължа да го правя, докато ми бъде позволено", каза Ел Маестро след загубата от "смърфовете".